З України до Китаю запустять вісім контейнерних потягів

На новому транскордонному маршруті Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан-Китай (через Каспійське і Чорне моря) уже з березня поточного року курсуватимуть з вантажами 8 контейнерних потягів, заявив в Іллічівському морському порту голова правління «Укрзалізниці» Олександр Завгородній.

«Кожен із контейнерних потягів, що відправлятимуться з Іллічівського порту на борту морських поромів, перебуватимуть у дорозі до Китаю 11 діб. Перехід через Чорне море до грузинського порту Батумі здійснюватимуть 8 поромів. Це два судна Болгарського морського пароплавства, в тому числі паром “Герої Севастополя”, що сьогодні вирушив в рейс до Батумі, а також шість теплоходів, що належать судноплавній компанії “Укріферрі” та ПАТ “Укрзалізниця”. Через Каспійське море до берегів Казахстану контейнерні потяги доставлятимуть одинадцять поромів Каспійського морського пароплавства “КАСПАР”, створеного Азербайджаном», – зазначив Завгородній у п’ятницю, 15 січня, перередає Укрінформ.

За його словами, на борту поромів «КАСПАР» у кожний рейс регулярно відправлятимуться потяги у складі 54 вагонів.

«Спорудження ще двох поромів для роботи на маршруті Алят – Актау-Порт замовив уряд Казахстану – у 2017 році вони включаться в роботу», — додав керівник УЗ.

Напередодні запуску контейнерного поїзда, частину вагонів якого завантажено металоконструкціями, урядові відомства країн-партнерів узгодили транспортні технології, прискорені терміни доставки, здешевлені на 20% тарифні умови, визначили операторів потягів, підсумував Завгородній.

Нагадаємо, перший, щоправда – демонстраційний контейнерний потяг з України до Китаю вирушив 15 січня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук