З вересня школярам 5-10 класів зменшать нормативи з фізкультури

19 серпня 20095260

Міністерство освіти України прийняло нову програму з фізкультури та днями розіслало її в регіональні управління освіти. Школярам 5-10 класів з 1 вересня зменшать нормативи з фізкультури. Про це йдеться на офіційному сайті МОН.

На уроках з теорії школярам розповідатимуть про історію фізкультури, правила техніки безпеки, а також навчать надавати першу допомогу.

Основний напрям практичних занять кожна школа вибере для себе самостійно з 10 запропонованих МОН варіантів: баскетбол, волейбол, гандбол, гімнастика, легка атлетика, настільний теніс, туризм або футбол.

У виборі школи виходитимуть з наявної бази, місцевих традицій. В майбутньому міністерство планує розширити цей перелік відповідно до побажань шкіл.

Школярам зменшать нижній поріг нормативів. Тепер для отримання середнього рівня, наприклад, по гімнастиці в десятому класі хлопчикам достатньо підтягтися 3 рази (було - 7), дівчаткам (у висі лежачи) - 5 разів замість 10.

Серед загальних для всіх шкіл фізичних навантажень залишаються біг, стрибки, вправи для формування постави, профілактики плоскостопості. По них нормативи здавати не будуть.

Крім нормативів, для оцінки використовуватимуть ще три критерії: рівень теоретичних знань, активність на уроці, техніка виконання вправ.

Нагадаємо, у 2008 році МОН скасувало нормативи з кросу після того, як 7 школярів померли на уроках фізкультури.

Оцінювати школярів будуть за чотирма критеріями: теоретичні знання, виконання нормативів, техніка виконання вправ і виконання учбових завдань під час уроку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук