З вересня цього року в Україні введуть в обіг нову купюру номіналом у 20 гривень

Так виглядатиме нова купюра номіналом 20 грн

Національний банк України (НБУ) з 25 вересня 2018 року вводить в обіг оновлені банкноти номіналом 20 грн зразка 2018 року з оновленим дизайном і удосконаленою системою захисту.

«Спершу НБУ планує виготовити і ввести в обіг близько 5 млн банкнот нового зразка для подальшого розподілу між банками, які, в свою чергу, забезпечать новими банкнотами Україну», – сказав директор департаменту грошового обігу Нацбанку Віктор Зайвенко під час прес-конференції в Києві у вівторок, 17 липня, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

За його словами, з оновленням дизайну і системи захисту банкнот Національний банк прагне підвищити їхню надійність.

«Кожен центральний банк оновлює грошові знаки з певною періодичністю, щоб мінімізувати або унеможливити спроби підробити банкноти», – пояснив такий крок Нацбанку Віктор Зайвенко.

Він також нагадав, що це третя банкнота в оновленій низці національної валюти. Оновлення грошових знаків НБУ почав з банкноти номіналом 100 грн зразка 2014 року, яка перебуває в обігу з березня 2015 року. Потім було випущено оновлену банкноту 500 грн зразка 2015 року, яка надійшла в обіг у квітні 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук