За проекти громадського бюджету проголосували 68 тис. львів’ян

На реалізацію громадських проектів виділили 35 млн грн

ЕкономікаСофія Лазуркевич, 16 листопада 20183370

У четвер, 15 листопада, завершилось голосування за проекти громадського бюджету Львова. У цьогорічному голосуванні взяли участь понад 68 тис. людей, які віддали 106 тис. голосів за подані на конкурс проекти.

Участь у голосуванні протягом двох тижнів (з 1 до 15 листопада) взяли мешканці Львова, Рудно, Винників та Брюхович, яким виповнилось 16 років. Кожна людина могла проголосувати за один малий проект (до 500 тис. грн) та один великий (до 3 млн грн). Торік зафіксували найбільшу активність на голосуванні – за подані проекти проголосували 72 тис. львів’ян (на 4 тис. більше людей, ніж у 2018 році).

Загалом на цьогорічний громадський бюджет подали 159 проектів, з яких 137 було допущено до голосування. Проекти, що набрали найбільшу кількість голосів, будуть реалізовані наступного року коштом міста. Додамо, що торік на громадський бюджет подали більше 260 проектів.

На цьогорічний громадський бюджет міська рада виділила 35 млн грн. 40% витратять на реалізацію великих проектів, а 60% на реалізацію малих (по 10% на кожен район міста). Цьогоріч також ввели квоту для освітніх проектів: загальна кількість проектів-переможців, що стосуються освітньої тематики (шкіл, садків і тд.) не має перевищувати 60%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук