«Західенерго» збільшило закупівлю вугілля Львівсько-Волинського басейну

Економіка17 лютого 20176421

Для забезпечення потреб теплових електростанцій «ДТЕК Енерго» у минулому році закупив 622 тисячі тонн вугілля у шахт Львівського-Волинського басейну. Це на 26% більше у порівнянні з 2015 роком, повідомляє прес-служба «ДТЕК Західенерго».

ДТЕК купує вугілля у державних шахт за цінами, які затверджуються Міністерством енергетики та вугільної промисловості, і наразі ціна становить 1730 грн/т. Всі ТЕС «ДТЕК Західенерго» (Бурштинська, Добротвірська і Ладижинська) працюють на газовому вугіллі, електростанції забезпечені паливом в необхідних обсягах.

«Компанія ДТЕК насамперед орієнтується на вугілля українського видобутку. І хоча виникають ситуації, коли нам доводиться контрактувати імпортне паливо, ми переконані, що надзвичайно важливо в першу чергу використовувати власні ресурси і зберігати кошти всередині країни. Український ресурс для нас завжди був і буде на першому місці – використання вітчизняного палива дає роботу десяткам тисяч гірників. На сьогодні компанія робить максимум для того, щоб забезпечити країну необхідною електроенергією», зазначив генеральний директор «ДТЕК Західенерго» Андрій Шувар.

Зазначимо, що в січні 2017 року компанія придбала 65 тисяс тонн вугілля у шахт Львівського-Волинського басейну, що на 27% більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук