Захисники кінотеатру «Жовтень» пікетували засідання київської міськради

КультураКатерина Сліпченко, 12 листопада 20142320

Вранці 12 листопада під стінами ЦВК активісти, які відстоюють інтереси спаленого  кінотеатра «Жовтень», провели акцію на його підтримку. У самій будівлі ЦВК на момент проведення акції проходило засідання міськради, на якому мало бути прийняте рішення про продовження договору про оренду з ТОВ «Кіноман».

Утім, повідомляє Cultprostir, до маніфестантів ніхто з учасників засідання не вийшов. На очах міліції, яка в події не втручалася, маніфестанти провели перформанс «про рейдерське захоплення улюбленого кінотеатру». Одну з головний ролей виконав Андрій Іванюк.

Проте, як зазначають організатори на сторінці спільноти, «не всі депутати хочуть, щоб ТОВ Кіноман, який зробив з "занехаєного майна" за майже 15 років один з кращих кінотеатрів, як установ культури, центр інтелектуального, європейського, а також українського кіно. Деякі сприймають цей комплекс як МАЙНО, яке згоріло і стоїть на нічийній землі. Очолив цих депутатів Д.Гордон, який проявив ініціативу, підготувався, і запропонував проект, який (нібито) підтриманий Земельної комісією Київради (чим Д.Гордон і розкрив наміри). Цей проект він зачитав з голосу: 1. Землю біля кінотеатру оголосити сквером. 2. Руїни кінотеатру оголосити ПАМ'ЯТНИКОМ. 3. Нікому нічого не давати. 4. Головним по кінотеатру оголосити Д.Гордона, якому 1200 невстановлених осіб доручили займатися кінотеатром. Гордона в бажанні завалити питання підтримали: екс-мер Омельченко, екс-полумер Бондаренко, і деякі інші любителі попіаритися на резонансних питаннях. Загалом рішення відкладено до завтра. Завтра новий бій».

Організатори закликають усіх небайдужих знову прийти до ЦВК. 

Натомість прес-служба КМДА повідомила, що мер Києва Віталій Кличко запропонував внести питання щодо «Жовтня» до порядку денного сесії Київради як першочергове. Згідно з проектом рішення, «Жовтень» планується передати без конкурсу в оренду ТОВ «Кіноман» (яке орендувало кінотеатр до цього) до 1 квітня 2020 р.

Віталій Кличко запропонував внести до проекту рішення правки, враховуючи пропозиції депутатів, і ухвалити його в цілому на наступному засіданні Київради, яке відбудеться 13 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук