Заньківчани готуються до прем’єри комедії «Циліндр»

Головні Новини за 05 грудняНаталя Роп, 5 грудня 2014, 19:37 592 0

Цими вихідними у театрі імені Марії Заньковецької у Львові покажуть прем’єру комедійної вистави «Циліндр» за п'єсою італійського драматурга Едуарда де Філіппо. Це історія часів італійської кризи 60-х років ХХ століття, про те, до чого можуть вдаватись люди у час кризи.

У центрі подій – квартира, де мешкає молоде подружжя та літня пара, у яких чимало боргів і брак коштів. Тож аби вирішити свої проблеми, вони придумують аферу. Головна героїня вдає із себе жінку легкої поведінки і чекає клієнта. І коли приходить черговий ловелас – виманює гроші і змушує його втікати, показуючи начебто захололе тіло чоловіка.

У цій афері задіяний, власне, й циліндр. «Впізнають нас по одягу. І циліндр в тій виставі про це й говорить», – зазначив актор вистави, народний артист України Януш Юхницький.

«Нема людей поганих. Немає вже таких із заздалегідь відомими якостями. Просто є люди, які загнані в певні обставини. І вже кожна людина вирішує, як їй діяти у тій обставині: чи залишатися людиною, чи все-таки обирати щось інше, в даній ситуації – гроші», – зазначила заслужена артистка України Альбіна Сотникова.

На переконання режисера-постановника Федора Стригуна, «такі комедії людям зараз дуже потрібні, оскільки «тут можна відпочити від тих проблем, що оточують українців, і трішки посміятись з тонкого гумору».

«При нашій корупції це дуже сучасна вистава. Вона, може, і смішна, дивна трохи. Але вона дуже сучасна по ситуації. І я все-таки ставив виставу про корупцію і людську гідність, про те, як людині важко вижити в цьому світі, світі, де панують гроші. І як важко зберегти в цьому світі свою моральність, свою совість», – додав Федір Стригун.

До яких ще хитромудрих вигадок вдаються люди – вже цими вихідними покажуть у театрі імені Марії Заньковецької у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук