Заньківчани відкривають 99-й театральний сезон

Головні новини Львова 02.09Ірина Ващишин, 2 вересня 2016, 19:37 457 0

Театральні лаштунки в театрі імені Марії Заньковецької у Львові знову зустрічатимуть глядачів – заньківчани розпочинають новий 99-й сезон. 6 вересня в театрі відбудеться перша вистава. Покажуть вже улюблене «Сватання на Гончарівці». За три години жартів, пісень і танців цю виставу називають антидепресантом.

Загалом же в репертуарі театру зараз сорок постановок. Ще десять – на камерній сцені. Обрати глядачам буде з чого. Та,звісно, не обійдеться і без прем’єри. Готували її, щоправда, на відкриття, але довелося трохи відкласти.

Начебто добре знайоме «Украдене щастя» Франка художній керівник театру Федір Стригун вирішив подати публіці у новій редакції. Розповів, що головні ролі віддав молодим акторам. Прем’єру готують до ювілею Івана Франка.

«Молодь, яка приходить в театр, не знає цієї драматургії, з якою я хотів би їх познайомити. Зараз я захотів звернутись до цієї теми, бо це геніальна п’єса Івана Яковича Франка. Одна з найкращих його п’єс. Зараз вона звучить навіть у зв’язку з війною, з АТО. Михайло в Боснії воював і там нібито загинув, а насправді залишився живий і повернувся. А Ганна вийшла за іншого. Проблема така, як зараз могла б бути», – наголосив художній керівник театру імені Марії Заньковецької, народний артист України Федір Стригун.

За майже сторічну історію театру це уже буде четверта редакція цієї п’єси. Однак актуальності, кажуть у театрі, вона не втратила.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук