Запорізька АЕС через плановий ремонт на чотири місяці відключила п’ятий енергоблок

Блок відновить роботу 26 червня

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 26 лютого 20151920
Запорізька АЕС через плановий ремонт на чотири місяці відключила п’ятий енергоблок
фото wikipedia.org

Запорізька атомна електростанція о 00:02 четверга відключила п'ятий енергоблок від енергосистеми країни для проведення капітального планового ремонту, повідомила прес-служба держпідприємства "НАЕК «Енергоатом».

Заплановано, що ремонтні роботи на цьому блоці ЗАЕС триватимуть до 26 червня 2015 року, уточнюють.

Таким чином, станом на ранок четверга в роботі перебувають 11 із 15 енергоблоків чотирьох АЕС країни. На третьому блоці Южно-Української АЕС - 81-а доба середнього планового ремонту, на першому блоці Рівненської АЕС – 65-а доба капітального планового ремонту, на другому блоці Запорізької АЕС – 18-а доба капітального планового ремонту, нагадує «Інтерфакс-Україна».

Показники, які характеризують радіаційний, протипожежний та екологічний стан на проммайданчиках усіх АЕС країни, перебувають у межах норми.

Запорізька АЕС – найбільша в Європі атомна станція за встановленої потужності. Її шість енергоблоків ВВЕР-1000 побудовані за радянським проектом В-320. Перший енергоблок було введено в експлуатацію в грудні 1984 року, шостий – у жовтні 1995 року.

«Енергоатом» є оператором усіх чотирьох АЕС України. Експлуатує Запорізьку, Южно-Українську, Рівненську і Хмельницьку станції з 15 енергоблоками, оснащеними водо-водними енергетичними реакторами, загальною встановленою електричною потужністю 13,835 тис МВт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук