"Зараз не до розваг"
Культура

"Зараз не до розваг"

Співачка Тоня Матвієнко про українську пісню

Лілія Імбіровська, 4 серпня 2014 2806 0
фото glamurchik.tochka.net

Співачка Тоня Матвієнко останнім часом бере активну участь у благодійному концертному турі «Підтримай своїх». У рамках туру відбуваються концерти українських виконавців в окремих військових гарнізонах, військових частинах, госпіталях різних областей України. 

У коротких перервах між концертами Тоня розповіла ZAXID.NET про неповторність української пісні, якій присвячує весь свій час.  На жаль, сьогодні дуже мало виконавців роблять акцент саме на народній творчості. Антоніна Матвієнко пішла шляхом своєї видатної матері Ніни Матвієнко і щаслива, що обрала саме цей напрямок.

Тоню, після подій на Майдані та сході України українська пісня стане набагато популярнішою. Чи відчуваєте вже, що роботи стало більше?

Особисто я не помітила, що українська музика стала популярнішою. Роботи в мене стало менше, але я вважаю, що це пов’язано з тим, що концерт – це «розвага», а зараз далеко не до розваг.

Як Ви гадаєте, чому поп-музика має набагато більше прихильників, ніж етнічна?

Поп-музика більше на слуху, ніж етнічна, і це на сьогоднішній день - звичайна комерція.

Ви активно підтримували Майдан. Любов до України передалась Вам від матері чи прийшла від народних пісень, які виконуєте змалечку?

Любов до України в мене від виховання та від середовища, в якому я зростала. Батьки показали мені справжню Україну, і її не можна не любити.

Багато виконавців зберегли нейтралітет щодо Майдану. Як Ви ставитеся до таких представників шоу-бізнесу?

Є виконавці, які просто є патріотами, а є ті, хто ласий лише до грошей, і інтереси країни для них далеко не пріоритетні. 

Як Ви ставитеся до негараздів, перешкод, поразок?

Звісно, не хотілося б доволі часто це все переживати, але з часом розумієш, що це робить тебе сильнішою, вирізняє з-поміж інших. Без негараздів та перешкод не були б такими солодкими миті перемоги, життя було б не таким цікавим.

Ви маєте освіту піар-менеджера та  досвід роботи в цій сфері. Як гадаєте, зможете «розкрутити» українську народну музику, прихильників якої більшає з кожним днем?

В мене немає досвіду піару саме в сфері шоу-бізнесу. Українську музику не потрібно розкручувати, її потрібно популяризувати. Я виконую авторські та народні пісні, таким чином нагадуючи про те, яка вона прекрасна. Гадаю, потрібно влаштовувати більше концертів, на яких співатимуть лише українські пісні, куди люди зможуть просто прийти відпочити та насолодитися чудовою музикою.

Фанати бувають досить наполегливими. Який випадок виявлення любові шанувальників Вам запам’ятався найбільше?

Дуже палких шанувальників в мене не було, все завжди спокійно, але бувають і винятки. Був у мене один прихильник, який, коли я полетіла на концерт до Чикаго, знайшов адресу мого перебування та замовив мені квіти. Я була просто в захваті.

Яка зараз Ваша мета, чого ще хочете досягнути?

Я переконана, що йду правильним шляхом, просто не треба зупинятися, необхідно, щоб рух був завжди. Я завжди хочу бути впевнена в тому, що щось потрібно робити, адже не можу сидіти на одному місці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук