Заступник Луценка, який незаконно закрив кримінальне провадження, отримав рекордну зарплату

Юрій Столярчук, що є заступником генерального прокурора Юрія Луценка, у серпні отримав заробітну плату майже 450 тис. грн. Це у 13 разів більше ніж його посадовий оклад.

9 вересня

Заступник генпрокурора Юрій Столярчук задекларував наприкінці серпня 2018 дохід у 425340 гривень. Попередні місяці 2018-го Столярчук отримував скромнішу заробітну плату — близько 116 тисяч гривень, інформує Bihus.info.

Оклад заступника Луценка — лише 32 тис. грн, решта заробітної плати в ГПУ - це надбавки, доплати, матеріальна допомога та премії.

Торік Юрій Столярчук отримав догану від дисциплінарної комісії прокурорів за закриття епізоду про земельне рейдерство, до якого були причетні люди з оточення колишнього генпрокурора Віктора Пшонки. Комісія ухвалила відповідне рішення, оскільки Юрій Столярчук не мав жодних процесуальних повноважень у вказаному провадженні. Однак вивів з нього підозрювану, яка, до того ж, неодноразово відвідувала саме Столярчука в приміщенні Генпрокуратури перед ухваленням високопосадовим прокурором цього рішення.

Це мало б позбавити заступника генпрокурора премій, принаймні, на місяць. Однак Юрій Луценко проігнорував рішення КДКП та вчасно не підписав наказ про застосування покарання щодо Столярчука. Навпаки, одразу після призначення догани комісією, Столярчука преміювали – у розмірі 140% посадового окладу.

Як писали ЗМІ, спроба рейдерського захоплення сталася в червні 2013 року на Миколаївщині. Зазначалось, що рейдери під орудою, зокрема, юристки Оксани Валешинської намагалися захопити власність відомого аграрного бізнесмена Аркадія Корнацького (нині народного депутата від БПП, - ред.), який тоді був в опозиції до влади Януковича.

Корнацький тоді заявив, що нападом на його фірму керують особисто голова Миколаївської ОДА Микола Круглов і генпрокурор Віктор Пшонка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП
ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня