ЗАЗ зможе представити заміну «Ланосу» не раніше ніж через два роки

Таріал Васадзе заявив, що у виробництво нових автомобілів у ЗАЗ треба інвестувати «не один мільярд доларів»

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) розглядає можливість серійного виробництва нового автомобіля, сказав власник «УкрАВТО» Таріел Васадзе.

«Lanos ще міг би жити – це було гарне авто за співвідношенням ціна/якість. Але прийнято рішення припинити виробництво. Ведемо переговори, щоб поставити на його місце більш модернізовану машину. Однак вона з'явиться не раніше ніж через два роки», – повідомив Васадзе в інтерв’ю «ЛІГАБізнесІнформ».

Він наголосив, що економічно доцільний обсяг виробництва – мінімум 50 тисяч автомобілів на рік. «А це можливо, коли внутрішній ринок досягне розміру не менше ніж 300 тисяч нових легкових автомобілів (на рік)», – зазначив голова «УкрАВТО».

За словами Васадзе, щоб поставити нову модель на діючому сучасному заводі, треба інвестувати «не один мільярд доларів».

«Це можна робити, але для цього потрібен відповідний обсяг продажів на місцевому ринку, і не повинно бути економічних стресів, які у нас спостерігаються з періодичністю в п'ять років», – сказав він.

Як повідомляв ZAXID.NET, Запорізький автомобілебудівний завод зупинив виробництво автомобілів моделі Lanos. Причиною цього рішення стала економічна ситуація в країні та зниження попиту на авто, а також проблема ввезення дешевих старих авто в обхід розмитнення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук