Збірна Львівщини з плавання здобула медалі на міжнародних змаганнях

СпортОксана Панчишин, 17 червня 20141560

До Львова повернулася команда з плавання «Special Olympics – Lviv», яка брала участь у міжнародних змагання з плавання у відкритій воді на дистанцію 1500 м за програмою Спеціальних Олімпіад Special Olympics European Open Water Swimmin. Наші атлети вибороли золото і срібло.

Як йдеться в повідомленні прес-служби ЛМР, Львівщину й Україну загалом представляли члени Спортивної федерації для атлетів з особливостями розумового та фізичного розвитку міста Червонограда, а саме атлети: Філін Андрій, Осадця Роман, Томчишин Віталій та тренера: Марина Дворак, Філін Оксана.

У змаганнях, окрім України, взяли участь атлети з Нідерландів, Польщі, Ізраїлю, Латвії, Великобританії та Бельгії.

За підсумками дивізіонування (заплив на 600 м) червоноградські атлети Філін Андрій та Віталій Томчишин потрапили в перший дивізіон, а Осадця Роман – у другий.

На другий день змагань на дистанції 1500 м Філін Андрій та Томчишин Віталій вибороли золото та срібло відповідно. Осадця Романа, який приплив першим у своєму дивізіоні, оштрафували за незначні помилки під час запливу, підсумку він зайняв 7-ме місце.

«Як дивізіонування, так і фінальний заплив відбувалися за дуже складних погодних умов, а саме сильного вітру, низької температури повітря та великих хвиль. Та незважаючи на це, українські атлети показали найкращі результати», – зазначив керівник проекту «Спеціальна Олімпіада – Львів» Андрій Породко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук