Збірна України втратила перемогу у матчі з Туреччиною

Команда Андрія Шевченка зіграла внічию - 2:2

23:42, 6 жовтня 2016

У другому матчі відбору до ЧС-2018 збірна України зіграла внічию з Туреччиною. Поєдинок у Коньї завершився рахунком 2:2.

Команда Андрія Шевченка отримала шанс відкрити рахунок на 24 хв зустрічі, коли Емер Топрак збив у штрафному Артема Кравця. До м'яча підійшов Андрій Ярмоленко, який вдало реалізував пенальті - 0:1.

А вже через три хвилини Артем Кравець подвоїв перевагу українців, забивши після подачі Андрія Ярмоленка - 0:2.

Однак вже у додаткові хвилини першого тайму українці пропустили - Озан Туфан забив головою після подачі кутового.

У другому таймі турецькі футболісти все агресивніше пресингували ворота збірної України і зрівняли на 81 хв з пенальті після фолу Тараса Степаненка - 2:2.

Нагадаємо, перший матч відбору до ЧС-2018 українська команда теж зіграла внічию - 1:1 в поєдинку з Ісландією. Наступний матч відбіркового циклу збірна України зіграє вже 9 жовтня у Кракові проти команди Косово.

У паралельних матчах цієї ж групи Хорватія розгромила Косово - 0:6, а Ісландія зуміла відігратись у Фінляндії - 3:2.