Збірна України з футболу перемогла Північну Македонію у відборі на Євро-2024

Матч завершився із рахунком 2:0 на користь України

17:56, 14 жовтня 2023

Збірна України з футболу обійшла збірну Північної Македонії у кваліфікації Чемпіонату Європи-2024. Команда «синьо-жовтих» перемогла македонців із рахунком 2:0, інформує ZAXID.NET.

Матч розпочався о 16:00 на стадіоні Generali Arena у Празі. Команди відіграли сьомий тур із 10 у кваліфікаційному раунді групи C.

Рахунок збірна України відкрила на 30 хвилині матчу. Гол забив 21-річний гравець донецького ФК «Шахтар», півзахисник збірної Георгій Судаков – м’яч зрикошетив від гравця Північної Македонії та влучив у ворота.

Протягом всього матчу активну атаку проводив 22-річний вихованець «Шахтаря» Михайло Мудрик, який наразі грає в англійському клубі Прем’єр-ліги «Челсі». Футболіст неодноразово наближався до воріт суперників, проте не зміг влучити.

Окрім того, до передач у ворота активно долучався 26-річний Олександр Зінченко. Зокрема, на 60 хвилині матчу він виконав подачу з кутового на Миколу Матвієнка, який влучив у каркас воріт.

Наприкінці матчу на футбольне поле вибіг вболівальник. Через його втручання гру ненадовго призупинили.

Під час додаткового часу, на 95 хвилині матчу другий гол забив 31-річний Олександр Караваєв. Футболіст пробив у ворота противників з дальньої відстані по незахищених воротах.

Матч закінчився на 98 хвилині із рахунком 2:0.

Нагадаємо, 12 вересня Україна поступилася Італії у матчі відбору до ЧЄ-2024. Матч у Мілані завершився з рахунком 2:1 на користь італійців.