Збори акціонерів «Укрнафти» відбудуться 22 липня

ЕкономікаО.Г., 29 травня 20151810

Загальні збори акціонерів ПАТ «Укрнафта» відбудуться 22 липня в центральному офісі компанії в Києві. Як повідомляє «Інтерфакс», відповідне рішення одноголосно прийняла наглядова рада компанії в п'ятницю, 29 травня.

Наглядова рада також затвердила порядок денний зборів, до якої увійшли питання звільнення та призначення голови правління, членів правління, спостережної ради та ревізійної комісії.

Акціонери також заслухають звіти правління, ухвалять рішення про розподіл прибутку та виплату дивідендів за 2014 рік і обговорять внесення змін до статуту.

Рада також взяла до відома звіт голови правління «Укрнафти» Пітера Ванхеке і доручила прискорити перевірку ревізійної комісії, забезпечити їй доступ в компанію і документами.

Ванхеке у своєму вступі повідомив, що заборгованість «Укрнафти» за податками за 2014 рік становить ₴1,7 млрд, за перший квартал 2015 року – близько ₴2 млрд.

Однією з причин несплати податків компанією її голова правління вважає неоплату «Нафтогазу України» 2 млрд куб. м газу, що видобувається «Укрнафтою», незважаючи на відповідні рішення судів.

До складу Наглядової ради «Укрнафти» входять Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Михайло Кіперман, Тимур Новіков, Уріел Цві Лейбер, Поліна Загнітко, Ярослав Теклюк, Петро Столяр, Сергій Коновець, Сергій Перелома та Андрій Коболєв.

НАК «Нафтогаз України» належить 50%+1 акція «Укрнафти», а групі компаній, пов'язаних із акціонерами «Приватбанку», - близько 42% акцій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук