«Зеонбуд» виплатив КРРТ частину боргів, тому цифрове ТБ не відключатимуть

СуспільствоВолодимир Пиріг, 24 березня 201543390

У зв’язку зі сплатою частини боргу на рахунок Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (КРРТ) провайдером цифрового телебачення «Зеонбуд», концерн скасував процедуру припинення надання послуг «Зеонбуду», відтак передавачі цифрових телеканалів (стандарт T2) продовжують працювати. Послуги «Зеонбуду», як і раніше, надаються в повному обсязі.

«Ми сподіваємось, що часткове погашення боргу ТОВ «Зеонбуд» не є екстреним заходом, якого вжито для тимчасового залагодження ситуації. Закликаємо всі зацікавленні сторони відповідально підійти до якнайшвидшого і всеосяжного вирішення проблеми заборгованості у сплатах за послуги Концерну РРТ і недопущенню подальшого її виникнення. Це в свою чергу забезпечить стабільність наших розрахунків з енергетиками, що унеможливить відключення від електропостачання теле- та радіо передавальних центрів і стане запорукою дієвості зусиль медіа-спільноти щодо забезпечення інформаційної безпеки в Україні за безперервного розповсюдження достовірної та неупередженої інформації про події в країні і в світі», – йдеться у повідомленні КРРТ.

Раніше в КРРТ повідомили, що через заборгованість з боку «Зеонбуду», яка накопичилася за чотири місяці, концерн змушений відключити передавачі цифрового телебачення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук