«Жадан і Собаки» зняли кліп у виправній колонії

КультураДарина Цвях, 19 квітня 20162360

Рок-гурт із Харкова «Жадан і Собаки» презентував нове відео на пісню «10 праведників», в основу якого лягли кадри, зняті під час концерту в Кременчуцькій виправній колонії для підлітків.

«Це місце, де перебувають сотні юнаків, до яких нікому немає діла, а про культурні заходи мова взагалі не йде», – цитує музикантів Cultprostir.

Режисером ролика виступив Михайло Лук’яненко, котрий постійно співпрацює з Сергієм Жаданом та гуртом. «Він створив надзвичайно емоційний відеоряд, побудований на контрастах, які можна помітити як в колористиці, так і у виборі та порядку кадрів», – каже менеджер гурту «Жадан і Собаки» Анаід Агаджанова. Михайло Лук’яненко поєднав фрагменти з концерту «Жадана і Собак» в харківському клубі «Жара» з кадрами, на яких, зняті  ув’язнені юнаки.

Пісня «10 праведників» увійде до нової платівки гурту «Жадан і Собаки» під назвою«Пси», яка вийде 5 травня.

«Ми хочемо звернути увагу цим альбомом на деякі соціальні групи, про які більшість людей взагалі не замислюється, зокрема мова йде про ув’язнених підлітків», – говорить Анаід Агаджанова.

«Ці хлопці одного разу оступились, але ще мають право і шанс щось виправити в житті», – вважають учасники групи.

«Жадан і Собаки» планують продовжувати виступати в подібних закладах. Кілька концертів пройдуть влітку і восени цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук