Жебрівський розказав, що робитиме на посту губернатора Донецької області

Жебрівський розказав, що робитиме на посту губернатора Донецької області
фото ТСН
Глава Донецької ОВДА Павло Жебрівський

Новий глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів про свої плани на новій посаді і про те, що чекає Донбас у найближчому майбутньому.

Про це він розповів в інтерв'ю ТСН.

Жебрівський наголосив, що одним з першочергових завдань є побудова фортифікаційних споруд.

«Потрібно віддати належне голові військово-цивільної адміністрації Кіхтенкові та його команді - третина фортифікаційних споруд вже на 100% готова. І, в принципі, ті люди, які працюють, набрали хороший темп, тому через 2-3 тижні будуть завершені ці фортифікаційні споруди», - зазначив глава Донецької ОВДА.

Жебрівський також звернув увагу на те, що має добрі відношення з Геннадієм Москалем - головою Луганської ОВДА.

«Зрозуміло, що ми будемо з ним співпрацювати. Сьогодні ми з ним зустрічалися на нараді, спілкувалися, домовилися, що в районі Артемівська будемо зустрічатися як мінімум кілька разів на тиждень для того, щоб узгоджувати свої позиції, щоб спільно працювати в напрямку розвитку Донбасу, тобто Донеччини та Луганщини», - пояснив новий губернатор і додав, що дружні стосунки у нього з Москалем є ще з часів парламентської роботи.

Губернатор сказав, що для нього стало несподіванкою призначення на таку посаду.

«Позавчора о першій годині дня запропонували, а вчора було подання», - сказав він.

Також новий керівник регіону заявив, що його пріоритетним завданням також буде боротьба з корупцією і контрабандою на блокпостах.

«Для цього є військові структури, є прокуратура цивільна, є прокуратура військова, є СБУ, є міліція, а також обов'язково потрібна робота з військовими. Я думаю, що цю роботу ми налагодимо. Що таке контрабанда? Це фактично - корупція», - підсумував він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук