PayPal дозволила переказ грошей із США в Україну через Xoom

29 серпня

Компанія PayPal включила можливість транскордонних переказів зі США до України через свою систему швидких грошових переказів Xoom, повідомив генеральний менеджер київського «готелю для бізнесу» Creative Quarter Ілля Кенігштейн.

Xoom це система переказу грошових коштів, яку PayPal купив у листопаді 2015 року. Раніше Xoom дозволяв пересилати кошти в 44 країни, України в цьому списку не було. Але, починаючи з 28 серпня, Xoom дозволяє переказувати гроші зі США в 130 країн світу, в список яких потрапила і Україна.

«Анонс про цю подію з’явився на їхньому сайті 28 серпня. Зі мною представники варшавського офісу PayPal зв'язалися сьогодні (у середу, 29 серпня) вранці», – зазначив Кенігштейн, який, до слова, домагається виходу PayPal на український ринок.

За його словами, для України включили сервіс Cash Pickup, який дозволяє одержувачеві в Україні забрати грошовий переказ в одному з банків, зазначених на сайті Xoom. Наразі в списку є «Ощадбанк», «ПриватБанк», «Universal», «Pravex» та «Укргазбанк».

Щодо лімітів, то через сервіс можна переказувати до 2999 доларів, але не більше ніж 6 тис. доларів за 30 днів. Ліміти можна розширити через форму на сайті, надавши додаткові документи. Переказ можна здійснити через сайт системи або її мобільні додатки для Android чи iOS.

Разом з тим Кенігштей наголосив, що сервіс Xoom призначений для особистих переказів.

Зазначимо, що минулого року до України зі США надійшло більше грошових переказів, ніж з Росії, яка довгий час була лідером за кількістю грошових переказів до України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів