Жителів Донецька перевели на суворий режим економії води

КП «Компанія «Вода Донбасу» скоротило подачу води на територію Донецька у зв'язку з аварією на каналі «Сіверський Донець-Донбас» і неможливістю проведення ремонтно-відновлювальних робіт у зоні АТО.

Про це повідомляє прес-служба Донецької міськради.

З метою організації заходів, пов'язаних з попередженням надзвичайної ситуації техногенного характеру внаслідок аварії в системах забезпечення населення питною водою на території міста введено суворий режим економії споживання питної води.

«Зважаючи на це, подача холодної води споживачам Донецька буде здійснюватися з нормативним тиском з 17.00 до 22.00 з 05.07.2014 до усунення пошкоджень. В інший час вода подаватиметься в гідравлічному режимі, проте можливі перебої», — повідомили в мерії.

Міська влада також повідомляє, що подача гарячої води буде здійснюватися згідно із затвердженим графіком з 17:30 до 22:00 з 05.07.2014 до стабілізації подачі холодного водопостачання.

У мерії приносять вибачення донеччанам за тимчасові незручності і просять жителів міста поставитися з розумінням до ситуації і зберігати спокій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук