«Життя чудове, навіть якщо не бачиш світу», – незряча львівська школярка-поетеса

Дівчина видала збірку поезії і активно гастролює із заньківчанами

Головні новини Львова 22.02Марічка Крижанівська, 22 лютого 2016, 19:43 565 0
дивіться також

22 лютого незряча школярка львівського інтернату Вікторія Дудік презентувала свою першу збірку віршів «Вірю у диво». 15-річна дівчинка також співає і концертує із оркестром театру ім. М. Заньковецької.

Вікторія Дудік народилася незрячою, але доля обдарувала її талантами. Змалку Вікторія пише вірші, бо по-особливому позитивно сприймає життя.

Друзі зробили їй сюрприз – видали збірку її перших півсотні віршів «Вірю у диво».

«У кожному моєму вірші, у кожній сторінці цієї збірочки є часточка мене. Якщо хтось, прочитавши бодай один вірш, буде щасливішим, а це головна мета цієї збірки, я буду у три рази щасливішою», – розповіла Вікторія Дудік.

Першу її поезію декламувала народна артистка України, заньківчанка Олександра Бонковська.

«Так уявити собі, що людина, яка не має зорових образів, шукає оці метафори всередині себе самої. Вона світ пізнає тільки в чуттях, тільки в дотику, тільки на слух і все одно вона хоче оспівати цей світ. Це подвиг, я вважаю, що це просто подвиг», – поділилася враженнями Олександра Бонковська.

А ще дівчинка співає, гастролює Україною із оркестром львівського театру імені Марії Заньковецької та професійними акторами у проекті «Відчинилося життя».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук