Жовква стала пілотним містом у проекті урбаністичних стратегій

КультураК.С., 23 вересня 20157190
Жовква стала пілотним містом у проекті  урбаністичних стратегій

Підписано Меморандум про співпрацю між Україною та Європейським Союзом / Радою Європи в рамках проекту «Урбаністичні стратегії в історичних містах, скеровані громадянами» (COMUS). Для імплементації проекту були відібрані українські пілотні міста  Луцьк та Жовква Львівської області. Україні запропоновано визначити третє пілотне місто, повідомляє прес-служба Міністерства культури.

У документі зазначається, що основними цілями проекту COMUS є посилення значення культурної спадщини для соціально-економічного розвитку на місцевому рівні, комплексна взаємодія органів влади усіх рівнів і місцевих громад з метою удосконалення системи управління культурною спадщиною та стратегій планування у контексті розбудови громадянського суспільства, приведення документації у відповідність із Європейськими нормами, підходами та тенденціями, поширення досвіду отриманого серед інших українських міст.

«Реалізація проекту COMUS є надзвичайно цікавою можливістю для історичних міст України. Адже, кінцевим результатом такого проекту повинна стати стратегія комплексного розвитку таких міст, яка передбачатиме відтворення, реставрацію та збереження їх культурної спадщини. Крім того, реалізація проекту сприятиме створенню інфраструктури в цих містах та збільшенню їх туристичної привабливості, що в свою чергу забезпечить нові робочі місця. Особливістю реалізації проекту є співпраця місцевих мерій, державних установ та місцевих громад, які спільно творитимуть привабливі образи міст,» — зазначив заступник міністра культури Юрій Зубко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук