Журналісти знайшли в Іспанії шикарну віллу заступника міністра енергетики Діденка

Діденко підтвердив власність будинку в Іспанії

Нещодавно звільнений заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Діденко не вказав у своїй електронній декларації, що володіє віллою на східному узбережжі Іспанії. Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми».

У документі, опублікованому в базі декларацій, заступник міністра вказав компанію Eurobiuldings Investments (SLU), кінцевим бенефіціаром якої є його дружина Ольга. Сам чиновник навідріз відмовився спілкуватися на камеру, але запросив поговорити про незазначену нерухомість не під запис у свій кабінет.

Під час спілкування Діденко підтвердив власність будинку в Іспанії і разом з тим висловив переконання у тому, що заповнив електронну декларацію відповідно до закону.

«Декларація заповнена відповідно до чинного законодавства. Якщо є зауваження до якості заповнення моєї електронної декларації, ви маєте право звернутися до відповідних органів», - наголосив він.

За словами чиновника, найближчим часом з'явиться його друга декларація, яку він подає у зв'язку з відходом з посади (розпорядження про його звільнення опубліковано у системі розкриття правової інформації під номером 921 від 7 грудня 2016 року).

«Незабаром ви зможете поставити під сумнів коректність двох декларацій», - зазначив Діденко.

Слід відзначити, що чиновники зобов'язані вказувати безпосередньо сам об'єкт нерухомості, який перебуває у їхньому володінні і можуть промовчати лише про майно, що використовується у господарських цілях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук