Зі Львова до Києва для спалення вивезли 3 тис. тонн сміття

Зі Львова до Києва для спалення вивезли 3 тис. тонн сміття

На сміттєспалювальному заводі «Енергія» у Києві відсортовано і спалено близько 3 тис. тонн сміття, привезеного зі Львова. Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелеєв.

«Ні на один зі столичних полігонів – ні на №5, ні на №6 – «львівське» сміття не направляється. Є тільки два шляхи для відходів зі Львова – сортування і спалювання на «Енергії».Це не несе екологічних наслідків для міста, адже на зазначеному заводі рівень забруднень в результаті спалювання сміття не перевищує гранично допустимих норм», – заявив чиновник.

Проте, за його словами, Київ буде поступово скорочувати кількість сміття, яке прийматимуть зі Львова, оскільки в столиці щодня прибуває близько 100 тонн сміттєвих відходів.

«Приймати відходи Київ зможе лише до кінця липня. Ми мали чітку домовленість з львівським муніципалітетом саме з урахуванням цих термінів. З 1 серпня на заводі «Енергія» розпочнеться плановий ремонт обладнання, тому до цієї дати Львів повинен знайти інші місця для утилізації відходів», – сказав Пантелеєв.

Нагадаємо, через пожежу та обвал на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львові виникли труднощі з вивозом сміття. Низка населених пунктів в області відмовились приймати сміття зі Львова через протести місцевих мешканців.

Міський голова Києва Віталій Кличко ініціював рішення про прийом частини львівського сміття для спалення на заводі «Енергія». Домовлено, що третину львівського сміття для цього тимчасово вивозитимуть до Києва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук