Зі скасуванням квот молодий виконавець не зможе пробитися в ефір, - продюсер

Культура19 лютого 20111

Зі скасуванням квот молодий виконавець не зможе пробитися в теле- та радіоефір. Про це 18 лютого у передачі “Шустер Live” зазначив музичний продюсер Юрій Нікітін.

«Візьмемо для прикладу якусь рок-станцію, якщо скасувати квоти ( на український музичний продукт – ред.), то вона зранку до вечора буде крутити «Deep Purple», і молодий артист з Дніпропетровська не матиме можливості потрапити туди ніколи. А коли є квоти, то він має хоча б маленький шанс потрапити на радіо», - зазначив Юрій Нікітін.

Також він зауважив, що на його думку, зі скасуванням квот не побільшає нішевих радіостанцій.

«Мені здається, що це ( скасування квоти – ред.) глобальний крок… В принципі тоді можна скасувати український національний продукт на радіо, і просто поставити ретранслятор і транслювати «Рускоє радіо» (Москва) на Україну. Ось до чого може довести скасування квот», - сказав музичний продюсер.

Співачка Ірина Білик зауважила, що «приймали квоти для того, щоб музики українського виконавця було більше, а знімуть її - для того, щоб її було менше».

Нагадаємо, 1 лютого парламент прийняв у першому читанні законопроект про вилучення квот на українську музику в радіоефірі , автором якого є Олена Бондаренко. Перед тим його підтримав парламентський комітет свободи слова. Також його ухвалення просила Незалежна асоціація телерадіомовників.

У зв’язку з цим, 26 організацій просять громадського обговорення щодо квот на українську музику .

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук