Зірка світової оперної сцени гастролює у Львові

Головні новини Львова 15.04Марічка Крижанівська, 15 квітня 2016, 17:51 0

Соліст з Болгарії Калуді Калудов співав в найкращих оперних театрах світу і вперше приїхав до Львова.

У Калуді Калудова справді багата творча біографія. Факти скажуть самі за себе: соліст співав у міланському «Ла Скала», театрах Генуї, Тель-Авіва, Чикаго, Х'юстона, Буенос-Айреса, Берліна, Дрездена, Гамбурга, Рима, Амстердама, Парижа, Женеви.

І після того, як артист об'їздив увесь світ, він побачив Львів і несподівано зізнався йому у коханні: «Я просто зійшов з розуму, я не очікував у Львові побачити таку красу. Прекрасно почуваюся тут, чудове місто. Дай Боже, щоб Європа вам допомогла, щоб Львів був як "бомбонера" для усього світу», – висловив емоції Калуді Калудов.

У Львівському театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької соліст у ці дні має репетиції. Разом з дружиною Анною Дітрі-Калудовою заспівають у неділю, 17 квітня, в опері «Тоска» Пуччіні.

«Для нас величезна честь бути на львівській сцені, де співало стільки великих і чудових співаків. А далі поїдемо до Польщі, де маємо виставу, а потім повертаємося у Болгарію, там теж заспіваємо "Тоску"», – розповіла Анна Дітрі-Калудова.

Калуді Калудов є засновником асоціації «Bel canto» в Болгарії, яка організовує майстер-класи та підтримує молодих оперних співаків. У нас артист упродовж тижня давав майстер-класи солістам Львівської опери і студентам музичної академії, повідомив головний диригент Львівської опери Михайло Дутчак.

«Він працював по два рази в день з перервою, сім годин почергово, з кимось більше, з кимось менше. Хто має більше проблем, він більше уваги приділяв. Наші молоді співаки дуже захоплені і дійсно він їм багато допомагає і вони вже рвуться до нього. От після Львова вони їдуть до Польщі, на наступний майстер-курс», – додав Михайло Дутчак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук