<

ЗМІ: «Газпром» розпочав постачання газу на території захоплені терористами

ЕкономікаІрина Данилів, 19 лютого 20156660

НАК «Нафтогаз» припинила постачання газу до зони АТО через критичні пошкодження газотранспортної інфраструктури внаслідок бойових дій, повідомила прес-служба компанії.  В свою чергу голова правління «Газпрому» заявив про те, Що подачу газу для захоплених бойовиками територій розпочато через російські газовимірювальні станції.  

 «Внаслідок численних пошкоджень газотранспортної інфраструктури, завданих обстрілами та підривами на території бойових дій, з 18 лютого припинилося постачання природного газу в зону проведення АТО. Поновлення постачання газу наразі неможливе через продовження активних бойових дій в даному регіоні», - йдеться повідомленні.

ПАТ «Укртрансгаз», оператор газотранспортної системи, заявив про готовність розпочати роботи по відновленню пошкодженої інфраструктури, відразу після припинення бойових дій – щоб працівники мали можливість дістатися аварійних ділянок без загрози їхньому життю. Наразі триває уточнення наявних ушкоджень та збитків.

Натомість, російська газета «Ведомості» повідомила, що «Газпром» розпочав постачання газу терористам через газовимірювальні станції «Прохорівка» та «Платовка» на кордоні Ростовської та Донецької областей.      

«Відповідно до чинного між «Газпромом» та «Нафтогазом» контрактом купівлі-продажу газу з 16.00 19 лютого 2015 року «Газпром» постачає газ в Україну в обсязі 12 млн куб. м на добу », - заявив голова правління компанії Олексій Міллер.

Представник «Газпрому» Сергій Купріянов заяив, що мова йде про додаткові постачання газу Україні. Якщо раніше було 30 млн куб. м на добу, то від сьогодні— 42 млн куб. м на добу. При цьому Купріянов не повідомив, чи узгоджено зміни в постачанні з НАК «Нафтогаз України» .

При чинній ціна на газ для України  $330 за 1000 куб м газ для терористичних ДНР та ЛНР мав би обходить Україні у 4 млн доларів на добу. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук