ЗМІ з’ясували, чому СБУ та поліція обшукували КМУ ім. Тараса Шевченка

Обшуки проводили на юридичному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка

Обшуки у головному корпусі Київського національного університету ім. Шевченка, що відбувалися у четвер, 4 червня, проводилися з метою вилучення документів щодо навчання там іноземців у попередні роки. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на який посилається на ухвалу слідчого судді, яка опинилася в розпорядженні інформагентства.

Як повідомляється, 2 червня суддя Печерського суду Києва Сергій Вовк надав зокрема дозвіл на вилучення розпоряджень декана про допуск до складання комплексного кваліфікаційного іспиту та документів щодо складання цих іспитів студентами-іноземцями, які закінчили навчання в 2017-2018 н.р. та 2018-2019 н.р.; копії дипломів про присвоєння освітнього ступеня «Бакалавр» студентам-іноземцям, які закінчили навчання в 2017-2018 н.р. та 2018-2019 н.р., тощо.

«...Надати дозвіл слідчим групи слідчих, прокурорам групи прокурорів на проведення обшуку у приміщеннях аудиторій №146, 227, 255, 261, 163, 240, що розташовані у будівлі за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60... з метою виявлення та вилучення речей і документів щодо проведення заліків, іспитів та переведення на старші курси здобувачів освіти, службовими особами КНУ ім. Т. Шевченка...», – йдеться у тексті ухвали.

Також суд надав дозвіл і на вилучення витягів з бази «Тритон» про успішність студентів-іноземців, які закінчили навчання в 2017-2018 н.р. та 2018-2019 н.р., та їх залікових книжок, особових справ; документів щодо студентів-іноземців, які наразі навчаються на заочній формі на бакалавра, зокрема, щодо особових справ, залікових книжок таких студентів, та інших документів.

Крім того, суд дозволив вилучення документів, що стосуються навчання ряду студентів-іноземців, зокрема, щодо відрахування, допуску, неприбуття на складання або перескладання іспитів, матеріалів щодо науково-педагогічних працівників університету за період з 1 січня 2018 року по 20 травня 2020 року.

Як інформував ZAXID.NET, 4 червня поліцейські за оперативного супроводу працівників Служби безпеки прийшли з обшуками у справі про хабарі у головний корпус Національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Трохи згодом стало відомо, що слідчі дії проходили на юридичному факультеті вишу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук