Знаний диригент Кирило Карабиць привезе до Львова "Золоту Україну"

КультураОксана Сенишин, 26 червня 2015, 16:47 748 0

Молодий диригент із Києва, якого добре знають на заході, своїм концертом у Львівському оперному театрі завершить форум "Донкульт".

На Донбасі досі проживає родина диригента, його батько, композитор Іван Карабиць, народився на Донеччині. Тож Кирило вирішив долучитися до форуму, який єднає схід та захід України. 

Чоловік підготував унікальну музичну програму: зазвучать хор "Заповіт" з опери "Семен Котко" та хор "Золота Україна" з циклу "Пісні наших днів", що датуються тридцятими роками минулого століття. 

А ще лунатиме концерт "Сад божественних пісень", написаний батьком, та "Чужбог і танець нечисті" зі "Скіфської сюїти" Прокоф’єва. Останнього композитора Кирило вибрав не випадково - той теж родом із Донбасу. Тож вважає його українцем, а не росіянином. 

"Це ті твори, які свідчать, що Прокоф’єв дуже любив нашу землю. І навіть вважав себе українцем. Тема "скіфства" дуже пов’язана з Донбасом і він в своїх спогадах дитинства згадує про це, про скіфські баби", — розповів диригент Кирило Карабиць. 

"Дякі люди, які відвідували події форуму "Донкульт", на закиди про це, що Донбас є стагнаційним регіоном і варто відтяти його, щоб вирішити таким чином проблему - говорять: "Почекайте, треба дізнатися більше. Подумати. Зважити. Ми надто мало знаємо про Донбас". І, власне, ця позиція, бажання діалогу і обговорення є тим "Оскаром", який, я вважаю, є найвищою оцінкою нашого форуму", — поділилася враженнями куратор форуму "Донкульт" Ольга Сагайдак.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук