ЗСУ підірвали склад з боєприпасами російських військових на Чернігівщині

Українці також знищили ворожі засоби, які глушили сигнал державних мовників

15:47, 26 березня 2022

Біля невеликого села Вишневе, що на Чернігівщині, українські військові завдали удари по колоні російської техніки та складу боєприпасів. Про це повідомляє «Суспільне» з посиланням на ОК «Північ».

В Оперативному командуванні «Північ» журналістам підтвердили інформацію про те, що ЗСУ вразили позиції росіян біля села Вишневе, що в 35 км від Чернігова. Українські військові завдали ударів по складу з боєприпасами та знищили військову техніку окупантів.

Відомо, що пожежа на складі з боєприпасами росіян тривала 5 годин, розривалися снаряди.

Серед іншого ЗСУ знищили ворожі засоби радіоелектронної боротьби, які глушили сигнал державних мовників. Мовлення українського радіо поновлене.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Нагадаємо, 24 березня на Чернігівщині сили спротиву Сіверщини знищили частину російської техніки та особового складу.