З’явився 72-хвилинний трейлер до найдовшого у світі фільму

Шведський режисер Андерс Веберг випустив 72-хвилинний трейлер до свого майбутнього фільму, який, як він сподівається, стане найдовшим в історії світового кіно, повідомляється на сайті проекту. Трейлер буде доступний для перегляду до 20 липня.

Фільм Веберга отримав назву Ambiancé. За задумом Веберга, довжина стрічки складе 720 годин. Реліз картини запланований на 2020 рік. До прем'єри фільму Веберг обіцяв випустити ще два трейлера. Один з них буде тривати сім годин 20 хвилин і вийде в 2016 році, а інший вийде в 2018 році, і на його перегляд знадобиться 72 години.

Фільм, за словами його автора, буде показано на всіх континентах тільки один раз, перш ніж він буде знищений.

Веберг, який створив понад 300 фільмів, описує свою нову роботу як «свого роду мемуари», в яких «простір і час переплітається в сюрреалістичний сон, як подорож за межі місць і є абстрактним нелінійний резюме».

До цього найдовші фільми рахували на хвилини, а не на години. Ось таки список найдовших картин наводить сайт okino.ua.

Найдовші ігрові фільми:

931 хвилину (15 годин 30 хв.) триває фільм «Берлін-Александрплатц» (Berlin Alexanderplatz) Рейнера Вернера Фасбіндера, знятий в 1980 році.

773 хв. (12 годин 36 хв.) - тривалість фільму «Поза 1» (Out 1: Noli me tangere) режисера Жака Рівета, одного з найяскравіших представників французької “нової хвилі”. Картина знята в 1971 році.

540 хв. (9 годин) триває філіппінський фільм «Еволюція філіппінської сім'ї» (Evolution of a Filipino Family). Цю стрічку в 2004 р. зняла Лав Діаз. Фестивальна версія фільму є на півтори години довшою.

Найдовші документальні фільми:

873 хв. (14,5 годин) змусить не відходити від екрану стрічка «Подорож» (Resan) Пітера Воткінса 1983 року.

763 хв. доведеться виділити на перегляд картини «Як Юконг пересував гори» (Comment Yukong déplaça les montagnes) про останні дні Культурної революції в Китаї. Режисери Жоріс Івенс та Марселін Лорідан закінчили роботу над ним у 1977 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук