100 найкращих дитячих тренерів Львова отримали премії по ₴25 тис.

СпортОксана Панчишин, 29 грудня 20166500
100 найкращих дитячих тренерів Львова отримали премії по ₴25 тис.

Сьогодні, 29 грудня, у Львові відбулося вручення одноразових грошових винагород найкращим спортивним тренерам за результатами програми «Дитячий тренер» на 2016 рік. Тож 100 найкращих дитячих тренерів міста отримали премії по 25 тис. грн.

Для визначення переможців міської програми працювала спеціальна комісія, до складу якої увійшли і представники ЛМР та депутати, і представники спортивного середовища та журналісти, передає прес-служба Львівської міськради.

Під час відбору комісія враховувала вищу профільну освіту тренера за спеціалізацією «фізична культура і спорт», наявність рекомендації профільної федерації, кількість дітей та секцій, з якими працює тренер, а також участь і перемоги вихованців тренера у змаганнях різного рівня.

За підсумками роботи цієї комісії серед поданих на конкурс пакетів документів комісією і був рекомендований для затвердження список дитячих тренерів, які отримали нагороди.

«Люди, які фізично тримають себе у формі, які люблять себе, спорт, фізичну культуру – мають набагато більше можливості. Для мене особисто принципово важливо розвивати фізичну культуру, підтримувати спорт і розвивати спортивну інфраструктуру», – цитує міського голову Львова Андрія Садового прес-служба мерії.

«Дитячий тренер» – це безпрецедентна програма у м. Львові, яка вже другий рік поспіль винагороджує молодих тренерів. Вона мотивує учорашніх випускників вищих навчальних закладів спортивного спрямування йти працювати за фахом і заохочує їх до роботи з дітьми та молоддю віком до 18 років. Тим самим закладається підґрунтя здорової нації та процвітаючої держави», - розповів начальник міського управління молоді, сім`ї та спорту Володимир Шнайдер.

Зі списком переможців програми «Дитячий тренер» можна ознайомитися на сайті ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук