136 млн грн становить заборгованість до міського бюджету Львова

Економіка23 грудня 20102141

На сьогодні є 136 мільйонів заборгованості до міського бюджету, в тому числі, від оренди землі та майна. Є катастрофічне невиконання бюджету. Про це 23 грудня на прес-конференції повідомив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Тому, як тільки кошти поступають до бюджету, в першу чергу й фінансуються захищені статті видатків (серед них - зарплати вчителям, харчування в лікарнях, школах, оплата комунальних послуг).

Василь Косів зазначив, що не зважаючи на певне затримання коштів перед культурними громадськими організаціями, Львівська міська рада погасить усі борги.

Також чиновник висловив думку, що бюджет на 2011 рік буде ще складніший, однак це не стане на перешкоді проведення конкурсу соціально-культурних проектів.

«Всі зобов’язання, які є перед одержувачами бюджетних коштів, які мають бути погашені до кінця року, будуть виплачені. Якщо говорити конкретніше, то сьогодні 626 тис. буде проплачено у казначействі в межах конкурсу соціально-культурних проектів не тільки у галузі культури, а й соцзахисту та напрямку спорту. Щодо інших заходів, то до кінця року буде проплачено 1,1 млн. Щодо проектів у галузі молоді і спорту, заборгованість буде оплачена у січні. Це чітка позиція міського голови. В цьому нема компромісів», – процитувала слова Василя Косіва у своєму повідомленні прес-служба Львівської міської ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Т.Дяків 23 грудня 2010, 19:30

  Заборгованість до міського бюджету Львова у наступному році буде ще більшою, якщо уряд і ВРУ не погодяться на детінізацію бізнесу шляхом максимального наближення змісту Розділу 14 Податкового кодексу до пропозицій, які є у законопроекті № 4549-2 "Про удосконалення спрощеної системи оподаткування..." (внесений А.Гриценком). На це мало надії, бо для української влади збереження олігархічної системи є важливішим, ніж вирішення економічних проблем - влада їх не відчуває і ще ского не відчує...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук