В озері на Львівщині потонув 15-річний підліток. Трагедія трапилася в селі Заводське Буської громади.
Як інформують у департаменті з питань цивільного захисту ЛОВА, повідомлення про те, що в озері втопився хлопець, надійшло 28 червня близько 1 ночі. Загиблий – місцевий мешканець 2011 року народження.
Нагадаємо, в озері у селі Ражнів біля Бродів потонула 17-річна дівчина, а в Новояворівську – 14-річний хлопець.
Перелік безпечних для купання водойм ZAXID.NET наводив тут.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google