1 липня стартують перші електронні торги арештованим майном

Система он-дайн торгів арештованим майном

У вівторок, 1 липня, відбудуться перші електронні торги арештованим майном.

Про це повідомили у прес-службі Державної виконавчої служби України.

Як відомо, 26 червня відбулося інтерактивне тестування веб-ресурсу електронних торгів арештованим майном.

«Довгоочікувана подія відбудеться 1 липня – перші он-лайн торги арештованим майном. Наша мета: повністю виключити корупцію з процесу реалізації майна, удвічі збільшити обсяг реалізації об’єктів, виставлених на продаж до кінця поточного року, а у майбутньому навіть вийти на показник реалізації 70-75% усього майна. І, таким чином, ми не лише забезпечимо стабільні надходження до держбюджету, а й забезпечимо права як боржників, так і стягувачів", - підкреслив Голова Державної виконавчої служби України Дмитро Сторожук під час брифінгу, який відбувся після тестування веб-ресурсу.

Директор ДП «Інформаційний центр» Леонід Богданов, який керує командою розробників он-лайн торгів повідомив, що це пілотний проект, а тому можуть виникати певні технічні погрішності, над якими команда розробників веб-ресурсу працюватиме в майбутньому. Крім того, аналізуючи практичну сторону Системи, а також враховуючи відгуки користувачів, розробники он-лайн торгів планують у подальшому вдосконалювати веб-ресурс, щоб він був максимально зручний і доступний для учасників торгів та відвідувачів сайту.

Від дня запуску пілотного проекту «Системи електронних торгів арештованим майном», який відбувся 1 травня, веб-ресурс зібрав майже 165 тис. переглядів.

Наразі у базу Системи внесено 641 лот на суму понад 67 млн грн. Це, зокрема, об’єкти нерухомості на суму 39 млн грн і транспортні засоби на суму майже 8 млн грн, а також інше майно.

Найдорожчим лотом у Системі залишається 5-ти кімнатна квартира у Києві вартістю 7 млн 768 тис. грн.

Пілотний проект уже два місяців впроваджується у чотирьох регіонах: Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській областях та місті Києві, а з липня до бази Системи почнуть вносити інформацію про об’єкти арештованого майна ще з шести областей – Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Харківської та Чернігівської.

Повноцінний запуск Системи електронних торгів арештованим майном на решті території України запланований на початок 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук