24 квітня – наймасштабніше за кількістю учасників тестування ЗНО-2015

У п`ятницю, 24 квітня, стартує Зовнішнє незалежне оцінювання – 2015. Розпочинається воно з наймасштабнішого за кількістю учасників тестування з української мови та літератури.

На Львівщині тести з української писатиме 19 тисяч абітурєнтів, для яких працюватиме 75 пунктів тестування, повідомила голова Регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Цього року ЗНО з української мови та літератури вперше об'єднали з підсумковою державною атестацією. А крім того, тести діляться на два рівні складності – базовий та поглиблений. Щоправда, левова частка абітурієнтів – аж 17 тисяч – зареєструвалися на простіший рівень і лише 2 тисячі ще й писатимуть ускладнені тести.

«Специфіка цьогорічного тестування з української мови та літератури полягає в тому, що абітурієнти отримають два або три окремих сертифікати. Перший – за 12-бальною шкалою як результат Державної підсумкової атестації, другий – за 100-бальною про проходження базового тесту і третій за 100-бальною за проходження поглибленого тестування, якщо людина на такий зареєструвалася», – зазначила Лариса Середяк.

За її словами, тестування базового рівня триватиме 150 хв, опісля зошити з відповідями позбирають. І ті, хто виявив бажання писати поглиблений рівень, отримають нові завдання ще на 60 хв. Всі інші покинуть аудиторії.

«Усі, хто не отримає на тестуванні з української мови та літератури мінімальних 100 балів, не проходитимуть тестів з інших предметів», – додала Лариса Середяк.

Для того, щоб потрапити у пункт тестування, нагадують освітяни, абітурієнти зобов`язані пред`явити оригінали сертифіката, паспорта або свідоцтва про народження, а також запрошення у пункт тестування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук