3-4 млн євро на «електронний квиток» Львову може дати австрійський банк

Економіка9 червня 20118001

Інвестором проекту з впровадження електронного квитка у Львові може бути банк Erste, який нещодавно створив структурний департамент ведення проектів державно-приватного партнерства. Мова йде приблизно про 3-4 млн. євро, які будуть залучені для впровадження електронного квитка у Львові. Про це розповів начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій ЛМР Сергій Кіраль.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради, під час участі у віденському інвестиційному форумі Real Veinnа представники Львівської міської ради мали зустрічі з представниками банку.     

«Банк Erste сьогодні створив у своїй структурі департамент, який займається веденням проектів державно-приватного партнерства. Не секрет, що у Львові розпрацьовуються декілька проектів державно-приватного партнерства, зокрема, проект електронного квитка. Ми передали нашому французькому партнеру, компанії ACS, контакти представників банку і будемо сподіватись на позитивні домовленості між ними. Мова йде приблизно про 3-4 млн. євро, які будуть залучені для впровадження електронного квитка у Львові. Кошти будуть надані під гарантії іноземного партнера», - повідомив Сергій Кіраль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук