400 тис. першокласників та 300 тис. першокурсників сьогодні йдуть на навчання

400 тис. першокласників та 300 тис. першокурсників сьогодні йдуть на навчання

Сьогодні, 1 вересня, в Україні стартує новий навчальний рік. У перші класи, за даними Міністерства освіти і науки України, по всій країні підуть 414 тис. дітей, що на 38 тис. дітей більше, ніж торік.

Починаючи з нового навчального року діти, які мешкають у тимчасово окупованому Криму, а також на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей, зможуть навчатися в онлайн-режимі, використовуючи можливості Інтернет. Зараз міносвіти створює платформу для технічного розміщення відповідних ресурсів та розглядає питання правового врегулювання надання таким дітям офіційного права проходження державної підсумкової атестації в онлайн-режимі.

Першокурсниками вищих навчальних закладів з 1 вересня стануть 307 тис. осіб. До вищих навчальних закладів вступили 20,5 тис. випускників шкіл із Донеччини та Луганщини та понад 700 – із окупованого Росією Криму.

Водночас із 1 вересня вчителям планують підвищити зарплати, а студентам стаціонару – стипендії, заявив напередодні прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Учитель без категорії отримає додатково 470 грн. Вчитель вищої категорії отримає додатково 605 грн. Студенти вищих навчальних закладів І і ІІ категорії будуть додатково отримувати 112 грн. Студенти, які навчаються в навчальних закладах ІІІ-IV категорії, – 95 грн», – уточнив прем’єр-міністр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук