Школярам з окупованих територій дозволять отримувати українську освіту через інтернет

Уже з цього навчального року школярі, які проживають на тимчасово окупованих територіях, але планують вступати до українських вищих навчальних закладів, можуть навчатися онлайн, повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський під час брифінгу.

«Ми провели громадську дискусію щодо налагодження з нового навчального року онлайн-навчання, що, в перспективі, передбачатиме, що діти, які мешкають в окупованому Криму та на окупованих територіях Донецької і Луганської областей зможуть навчатися за допомогою інтернету. Ми зараз одночасно створюємо платформу, де будуть розміщені усі ці ресурси. Також це питання потребує правового врегулювання, на той випадок, щоб частині цих дітей, для яких буде серйозний ризик безпеці і життю, була можливість офіційно задекларувати своє намагання навчатися із перспективою вступу до українських ВНЗ та надати право проходження державної підсумкової атестації також віддалено та в онлайн-режимі», – сказав Полянський, якого цитує УНН.

Також у Міносвіти повідомили, що за підсумками останнього навчального року випускникам із Криму та Донецької і Луганської областей було видано 21 тис. 700 свідоцтв про завершення 9 класу та 16,5 тис. свідоцтв про повну середню освіту.

Крім цього, він додав, що школярам-переселенцям, аби перевестись в українські школи не потрібно збирати усі документи.

«Підтверджую, що, так само як і минулого року, діти з Криму та тимчасово окупованих районів Донбасу можуть сьогодні прикріплюватись до українських шкіл без вичерпного пакету документів, які потрібні у такому випадку», – повідомив заступник міністра.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук