40% економії на опаленні: РІЕЛ безкоштовно встановить системи в рамках благодійної ініціативи

Суспільствоновини компаній, 10 квітня 2019, 12:29 902 0

Будівельна корпорація РІЕЛ започаткувала благодійну ініціативу «Ваш енергоефективний Дім від РІЕЛ» на безкоштовне встановлення в багатоквартирних будинках двох районів Львова систем енергозбереження. Про це повідомив президент корпорації Ростислав Мельник під час зустрічі з мешканцями та головами управляючих організацій.

За його словами, така технологія допоможе економити до 40% витрат за комунальні.

«Режим приладів працює автоматично – це дозволить підтримувати необхідну температуру в приміщенні. Тобто кожен мешканець квартири зможе її відрегулювати до комфортної позначки. Температуру можна зменшити на той час, коли нікого немає вдома, або взагалі знизити до дозволеного мінімуму на період тривалої відсутності мешканців. Також перевагою цього обладнання є його здатність реагувати на непередбачувані теплопритоки. Таким чином можна зекономити на опаленні до 40% на місяць», – розказав Ростислав Мельник.

Як повідомив заступник директора з капітального будівництва корпорації РІЕЛ Микола Магасевич, керувати подачею тепла до квартири при поквартирному регулюванні можна навіть зі смартфона.

«На кожну квартиру ми поставимо регулятор подачі тепла, а людина його собі автоматично налаштує через програму на смартфоні, яка керує системою через комутаційний модуль», – пояснив пан Магасевич.

Він також наголосив, що БК РІЕЛ пропонує впровадження системи енергозбереження двох типів. Залежно від технічних характеристик будинку, це може бути поквартирне регулювання енерговитрат та загальнобудинкове.

У рамках благодійної ініціативи «Ваш енергоефективний Дім від РІЕЛ» Ростислав Мельник оголосив конкурс серед багатоквартирних будинків Залізничного та Шевченківського районів Львова.

Мета конкурсу – показати, що суттєво економити на витратах на опаленні можливо за рахунок нових технологій.

Щоб будинок взяв участь у конкурсі на безкоштовне встановлення сучасних систем економії мешканцям треба проголосувати за свій будинок на сайті energodim.riel.ua та надати свою згоду голові ОСББ, ЛКП, або голові управляючих організацій.

Своєю чергою, голова ОСББ (начальник ЛКП, голова кооперативу чи керівник іншої форми управління будинком) має зібрати письмові згоди від мешканців свого будинку та зареєструвати свій будинок у конкурсі шляхом повідомлення на електронну адресу РІЕЛ: [email protected]

Голосування триватиме до 26 квітня включно. З іншими деталями конкурсу можна ознайомитись на порталі energodim.riel.ua.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук