40% працюючих українців офіційно живуть на мінімальну зарплату

ЕкономікаОстап Левчич, 11 червня 20167090
40% працюючих українців офіційно живуть на мінімальну зарплату

40% всіх працюючих українців офіційно отримують мінімальну зарплату – 1450 гривень. Про це повідомив міністр соцполітики Андрій Рева. Решту грошей, впевнений чиновник, доплачують «в конвертах», пише Сьогодні.

Крім того, середні зарплати відрізняються в залежності від регіону. Так, найнижча середня зарплата у Тернопільській області – 3259 гривень, а найвища в Києві – 7879 гривень.

Різні зарплати також отримують чоловіки і жінки. В середньому українки заробляють 3966 гривні, а українці – 5379 гривень.

Відзначимо, в Україні на даний момент найвищі зарплати отримують працівники у сфері авіаційного транспорту. Крім того, високий дохід мають фінансисти і IT-шники. На думку експертів, найближчим часом успіхом будуть користуватися працівники зі знанням англійської мови, але без роботи не залишаться й маркетологи, медичний персонал, дизайнери і web-дизайнери.

Також повідомляється, що в Україні в цьому році в результаті економічного зростання (курс долара за кілька місяців зміцнився, а ВВП за підсумками року має зрости на 1,1%) кількість безробітних скоротилася майже на 70 тисяч осіб. Зокрема, якщо в січні офіційно статус безробітних мали 508 тисяч українців, то в квітні – вже 434 тисячі.

Директор з розвитку Work.ua Сергій Марченко впевнений: однією з тенденцій цього року на ринку праці стане зростання кількості вакансій. Разом з тим, зменшується кількість непрацевлаштованих українців.

Крім того, попитом користуються здобувачі з хорошим знанням англійської мови. Також зростає кількість вакансій для тих, хто шукає віддалену роботу.

Своєю чергою, HR-фахівець Олександр Білоус впевнений, що, з огляду на темпи розвитку промисловості, найближчим часом на українському ринку праці будуть затребувані не прості робітники, а робочий персонал із середніми спеціальностями і навичками роботи з автоматизованими системами.

Крім того, затребуваними будуть фахівці багатьох галузей промисловості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук