5,5 га Брюховицьких лісів повернули у державне користування

Економіка23 червня 20102131

Після звернення в обласну прокуратуру щодо незаконної передачі 5,5 га лісу під будівництво готелю, в суді було прийняте рішення на користь держави. Було скасовано попереднє рішення про передачу 5,5 га лісопаркової зони під забудову. Про це повідомила депутат Львівської міської ради, голова постійної комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою Віра Лясковська.

Про це ZAXID.NET повідомили у Львівській міській раді.

Вже п’ять років точиться боротьба за Брюховицькі ліси, що підпорядковані Львівській міській раді та належать до найвищого ступеню захисту. Оскільки це оздоровча зона, то вилучати землю на території лісу можна лише згідно з рішенням Верховної Ради України.

Проте, за словами Віри Лясковської, за останні роки стосовно Брюховицької лісопаркової зони було здійснено безліч порушень, зокрема, незаконного заволодіння землею, але, нарешті, можна говорити про повернення хоча б частини цієї лісопаркової зони у володіння держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Сергей Танковский. Харьков. 23 червня 2010, 19:50

  А в Харькове мутантные-мрази,захватившие власть преступными технологиями( впрочем как и пока что любая власть в стране ) снова провозгласили, что под застройки отдают ещё 30 гектаров лесопарка, окончательно обрекая Харьков на экологический апокалипсис. Населению Западной Украины надо неотложно брать власть в свои народные руки и провозглашать создание истинно своего независимого европейского государства. Это ваш единственный шанс вырваться ( пусть и силовым священным отечественным путём из этой российско-восточной зловонной и обречённой КЛОАКИ. Счастья и победы вам западные люди в священной войне против мутантов-антихристов( генетического мусора вселенной ).

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук