60% українських абітурієнтів вступили в ті ВНЗ, в які хотіли найбільше

СуспільствоАндрій Стець, 9 серпня 20181700

Майже 60% абітурієнтів отримали рекомендації на бюджет за першим пріоритетом – тобто в ті ВНЗ і на ті спеціальності, які цікавили їх найбільше. Про це на прес-конференції у четвер, 9 серпня, повідомила голова Міносвіти України Лілія Гриневич, інформують «Українські новини».

Підбиваючи підсумки вступної кампанії-2018, Гриневич зазначила, що 2221 особа скористалася правом на пільги під час вступу у ВНЗ на бакалаврат у 2018 році. Зокрема, 48 осіб були зараховані за співбесідою, 2175 осіб рекомендовані до зарахування за вступними іспитами.

На бюджетну форму навчання були рекомендовані 58875 абітурієнтів, 87% із них подали оригінали документів і зараховані у вищі навчальні заклади. Серед рекомендованих 7107 осіб із сільським коефіцієнтів і 1814 осіб із рекомендаціями про регіональне замовлення.

Нагадаємо, основна вступна кампанія завершилася 6 серпня - цього дня рекомендовані до зарахування на бюджет абітурієнти повинні були подати оригінали документів для зарахування у ВНЗ. Ті, хто не отримав рекомендації, беруть участь у конкурсі на контрактні місця. Державне замовлення на навчання у вищих навчальних закладах цього року склало 191,1 тис. осіб.

Як повідомляв ZAXID.NET, завдяки вступникам із високими результатами ЗНО Львівський національний університет ім. І. Франка отримав від Міносвіти 391 додаткове місце за держзамовленням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук