70% товарів на внутрішньому ринку легкої промисловості - контрабанда

Економіка14 червня 20102302

На внутрішньому ринку товарів легкої промисловості 70% становить контрабанда. Про це сказав міністр промислової політики Дмитро Колесніков напередодні Дня легкої промисловості, коментуючи стан справ і перспективи розвитку галузі.

«Місткість внутрішнього ринку товарів легкої промисловості становить 50 млрд. грн., вона, на жаль, наповнюється лише на 30% за рахунок власного виробництва і легального імпорту, а інші 70% – контрабандними товарами, товарами “сірого” імпорту і нелегального виробництва, секонд-хенду», - відзначив Д.Колесніков, повідомляє УНІАН. http://unian.net/

Міністр також сказав, що головною проблемою галузі, яка завдає шкоди національному товаровиробнику, є застосування різних схем ухилення від сплати податків як при імпорті споживчих товарів, так і при їх виробництві. За його словами, це одна з причин щорічних мільярдних втрат держбюджету України.

«За підрахунками, щорічний нелегальний обіг неврахованих готівкових коштів від реалізації на ринку товарів легкої промисловості, з яких не платяться податки, становить близько 35 млрд грн», - повідомив Д.Колесніков.

Щоб не допускати втрат країною виробничого потенціалу в легкій промисловості і для поліпшення роботи підприємств галузі міністр запропонував: посилити контроль над товарами легкої промисловості, які ввозяться на митну територію України, не допускаючи їх контрабанди; вжити низку відповідних заходів щодо виявлення незаконного виробництва і реалізації товарів легкої промисловості; а також внести деякі зміни до законодавчої бази, наприклад до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг” у частині впровадження реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні торгівлі товарами народного споживання тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • китая 14 червня 2010, 17:52

  ницаво, ницаво, походись, придесь, и купись. в маньчжурия, в подвале, на одном колене пошито.. а у тебя в бутике за 250 баксов продают. ЛОХИ КУПЯТ ВСЕ! америку открыли, все знают, что все паленое, правительство нет.Оно в Париже покупает.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Simona 14 червня 2010, 15:24

  Нє піду купляти по бутіках брендову футболку по 2000грн., коли така сама в переоціненому секонді за 60 грн., або захищати національного товаровиробника за 110 грн., коли це г... розлізеться за місяць.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук