90% підприємств нехтують трудовим законодавством, – Держпраці

ЕкономікаВіктор Павлик, 25 жовтня 20137620
90% підприємств нехтують трудовим законодавством, – Держпраці
фото zaxid.net
Найбільше порушень - при виплаті зарплати

Результати перевірок вітчизняних підприємств інспекторами праці засвідчують, що 90% українських підприємств не вважають за потрібне дотримуватися вимог трудового законодавства. Найпоширеніші порушення стосуються виплати зарплат.

Про це розповів перший заступник голови Державної інспекції України з питань праці Роман Зенов, виступаючи на засіданні Комісії з погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

«На 90% перевірених нами суб'єктів господарювання порушуються вимоги трудового законодавства. Найпоширенішими залишаються факти порушень щодо оплати праці. Їхня питома вага становить 55% від виявлених під час перевірок усіх порушень трудового законодавства», - сказав Зенов, уточнивши, що передусім ідеться про факти несвоєчасної та не у повному обсязі виплати заробітної плати.

Він розповів, що за оперативними даними, впродовж дев'яти місяців 2013 року державними інспекторами з питань праці було проведено 4 тисячі перевірок на 3 тисячах підприємствах-боржниках з виплати заробітної плати.

«Загалом після цього підприємства-боржники повністю чи частково погасили заборгованість із заробітної плати для 273,2 тис. працівників на суму 636,6 млн грн», - підсумував він.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, В Україні борг із зарплат сягнув майже 1 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук