9,7 тис. судових рішень про доплати до пенсій оскаржує Пенсійний фонд на Львівщині

Економіка7 червня 20118980

Упродовж 2010 року та першого кварталу 2011 року органами Пенсійного фонду на Львівщині кошти на підставі судових рішень в якості доплати до пенсій – підвищення, перерахунок – виплачено 1090 громадянам. Про це 7 червня повідомила ГО «Інформаційно-правовий центр «Наше Право», на підставі відповіді в.о.начальника Головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Олександра Сафіна на їх інформаційний запит.

У відповіді в.о. начальника ГУ ПФУ у Львівській області вказує на те, що ще 9 тис. 696 судових рішень, постановлених на користь громадян, пенсійні органи оскаржили в апеляційному та касаційному порядку.

На думку адвоката, експерта центру «Наше право» Юлії Стасюк, органи Пенсійного фонду у Львівській області фактично затягують безпосереднє виконання рішень місцевих судів щодо підвищення чи перерахунку пенсій тощо, зловживаючи правом на апеляційне та касаційне оскарження.

«Інститути адміністративного та судового оскаржень працюють суто номінально та формально, не забезпечуючи належну реалізацію та захист соціальних прав даної категорії громадян. Очевидно, системність використання органами Пенсійного фонду права на оскарження судових рішень щодо пенсійних виплат, в першу чергу, пов'язана із фактичною відсутністю коштів і неможливістю забезпечення виплат пенсіонерам, - прокоментувала адвокат. - Але чи може відновлене судом право громадянина на відповідні виплати чи перерахунки соціальних виплат постійно піддаватись сумніву? Та й чи повинні соціальнонезахищені верстви населення бути заручниками системи неналежного фактичного виконання рішень судів, які постановлені на їх користь?».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук