Адміністрацію морських портів України очолить латвійський фахівець

Виконувачем обов’язків голови ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) буде призначено громадянина Латвії, портового спеціаліста Райвіса Вецкаганса, повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України.

У повідомленні зазначено, що Вецкаганс має понад 16 років успішної діяльності в управлінні підприємствами сектора транспорту та логістики, пароплавства і фінансових послуг. Обіймав посади члена правління, віце-президента АТ «Латвійське пароплавство», члена правління найбільшого портового термінала для обробки насипних і генеральних вантажів у країнах Балтії Rigas Centralais Terminals, голови правління ТОВ Riga Container Terminal.

«Незважаючи на неодноразові спроби уряду та Міністерства інфраструктури України нормалізувати діяльність АМПУ, це державне підприємство залишається зразком неефективності, корупції та зловживань. Виникає багато запитань і з приводу керованості АМПУ. Крім того, такого спротиву з боку керівництва підприємства на будь-які пропозиції міністерства щодо впорядкування його роботи не було, мабуть, ніде. Всі наші рішення блокуються або ігноруються. Тому ми змінюємо керівництво АМПУ, що стане першим кроком у масштабній реформі морської галузі», – наголосив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Він заявив, що відповідні зміни анонсував ще на початку грудня 2016 року.

«Можливо, саме це спонукало керівництво, яке ми зараз змінюємо, виписати собі премії за грудень в розмірі від 700 тис. грн до 1,5 млн грн на людину. І це тільки офіційні премії. Можна тільки уявити масштаби зловживань на державному підприємстві», — наголосив міністр інфраструктури.

Він також заявив, що з метою нормалізації роботи підприємства міністерство призначило виконувачем обов’язків голови ДП «АМПУ» Сергія Гронського. «Це – тимчасовий захід із метою встановлення нормального робочого діалогу між міністерством і АМПУ, а також зупинки зловживань, які здійснюються на підприємстві. Вже цього тижня буде призначено нового в. о. Керівника – Райвіса Вецкаганса».

Міністр інфраструктури зазначив, що зміна керівництва АМПУ — один з етапів реформування морської галузі. Повноцінна реформа передбачає створення Морської адміністрації, яка візьме на себе всі завдання АМПУ. Також буде проведено суттєву оптимізацію структури та персоналу підприємства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук