Адріан Сливоцький у Львові розповів бізнесменам про управління ризиками
Один з найвідоміших вихідців з України у світі бізнесу Адріан Сливоцький презентував у Львові український переклад своєї книги «Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання», виданий Львівською бізнес-школою УКУ (LvBS).
Адріан Сливоцький провів майстер-клас у Львівській бізнес-школі для українських підприємців, під час якого розповів про сім стратегій прориву, які дозволяють перетворити стратегічні ризики у проривні можливості. Адріан Сливоцький сфокусувався на сімох ключових стратегічних ризиках, з якими доводиться боротися компаніям.
"Останні тридцять років рівень стратегічного ризику зростав у всіх галузях і регіонах світу. У поєднанні з фінансово-економічними потрясіннями 2008-2009 років нестабільність і рівень мінливості лише збільшаться. Як це не парадоксально, управління ризиками – це оптимальний спосіб знайти найкращі шанси для майбутнього зростання", - наголосив Адріан Сливоцький.
Із дослідження, проведеного LvBS щодо питань ризиків в українському бізнес-середовищі, випливає, що 51% керівників вважають, що саме стратегічні ризики, у порівнянні із операційними, фінансовими та природними, становлять найбільшу загрозу.
Відтак учасникам майстер-класу було презентовано українське видання останнього бестселеру з питань управління стратегічними ризиками Адріана Сливоцького "Прорив" ("The Upside").
Адріан Сливоцький, українець за походженням, входить до переліку топ-20 бізнес-консультантів, є автором таких бестселерів, як "Зона прибутку", "Міграція цінності", "Прорив", у 2007 році увійшов до топ-50 бізнес-мислителів світу.
Книга "Прорив. 7 стратегій перетворення великих загроз у можливості для великого зростання" показує, як можна розпізнати миті ризику, передбачити їх і як зробити прорив, реалізувавши можливості, приховані у негативному ризику. У книзі Адріана Сливоцького презентовано сім основних видів стратегічних ризиків, до яких може підготуватися бізнес і перетворити їх на можливості для прориву, сформульовано ключові запитання, які повинні ставити перед собою топ-менеджери та власники, запропоновано кращі практики у кожному із семи напрямків.