Аеропорт «Київ» звільнить половину співробітників через пандемію

Зараз кожен підрозділ летовища вирішує, кого саме звільнити і як оптимізувати роботу підприємства

ЕкономікаАнна Журба, 30 червня4060
Аеропорт «Київ» звільнить половину співробітників через пандемію
фото kyivcity.travel
Загалом на летовищі працюють дві тисячі людей, а в суміжних підприємствах – ще 8 тисяч

Міжнародний аеропорт «Київ» ім. Сікорського звільнить половину своїх співробітників через кризу, спричинену пандемією коронавірусу та падінням попиту на авіаперевезення. Загалом на летовищі працюють дві тисячі людей, а в суміжних підприємствах – ще 8 тисяч.

Як повідомила прес-служба аеропорту 30 червня, зараз кожен підрозділ вирішує, кого зі співробітників звільнити і як оптимізувати роботу підприємства. У прес-службі також зазначили, що проблеми в аеропорту накопичувалися за відсутності «будь-якої реакції та допомоги від уряду, профільного міністерства».

«Ми прогнозуємо повільне відновлення попиту на авіаперельоти і очікуємо повернення до докарантинного рівня лише за кілька років. Самостійно, без допомоги держави, столичному аеропорту не вижити. На жаль, нам доведеться скоротити 50% персоналу, в тому числі висококваліфікованих фахівців галузі», – зазначив генеральний директор компанії «Мастер-Авіа», що відповідає за обслуговування терміналів летовища, Олег Левченко.

Аеропорт «Київ» – це другий за пасажиропотоком аеропорт України після «Борисполя», який до пандемії обслуговував майже 3 млн. пасажирів і 30 тисяч рейсів в рік. В аеропорту діють три термінали, а також навчальний центр. З 2011 року летовище є хабом лоукост-авіакомпанії Wizz Air. Відновив роботу після зняття карантинних обмежень 17 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук